۱٫ ایجاد حساب کاربری

 

accountبرای ثبت لینک خود در سایت می بایست در سایت عضو باشید . برای عضویت کافیست در بالای صفحه و گزینه ی ورود کلیک نمایید و در پنجره ثبت نام باز شده ایمیل و پسورد مورد نظر خود را وارد کنید. به همین سادگی شما عضو سایت شدید.

۲٫ وارد کردن جزئیات لینک

listingحال از طریق دکمه ثبت لینک در منوی سایت و یا از طریق دکمه ثبت لینک در پایین این مطلب می توانید جزئیات و مشخصات لینک گروه، کانال، سایت و یا سایر شبکه های اجتماعی خود را در فرم مربوطه وارد کنید. (توجه داشته باشید که حتی می توانید اگر کسب و کاری هم دارید در این سایت معرفی نمایید، لزوماً نیازی به ورود لینک نمی باشد! فقط در قسمت لینک و همچنین در قسمت توضیحات علاوه بر توضیح کسب و کارتان شماره تماس و در صورت تمایل آدرس خود را نیز وارد نمایید.)

۳٫ انتخاب بسته آگهی مورد نیاز

پس از انجام مراحل بالا تنها قدم آخر و آن هم انتخاب بسته ثبت آگهی مانده است، بعد از انتخاب تعرفه مورد نیاز خود دکمه تکمیل و پرداخت را زده و بعد از وارد کردن اطلاعات خود مانند نام و نام خانوادگیو شماره تماس پرداخت خود را نهایی کنید، سپس به صفحه بانک هدایت خواهید شد که در صورت داشتن رمز دوم کارت خود می توانید با کارت هر بانکی پرداخت را انجام دهید. بعد از موفقیت آمیز بودن پرداخت به سایت لینک یاب برخواهید گشت و پیغام “لینک شما ثبت شد و بعد از تایید مدیریت در سایت منتشر خواهد شد” را دریافت خواهید کرد. حداکثر بعد از ۱ الی ۳ ساعت آگهی شما در سایت و کانال تلگرام لینک یاب منتشر خواهد.

ثبت لینک